2019 metai Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centrui buvo įsimintini metai. Paklausite kodėl? Edukacijų pravedėme rekordinį skaičių (įstaigos istorijoje); edukacijas vedėme ne tik lietuvių kalba; edukacijas vedėme ir pas mus atvyko iš beveik visos Lietuvos.

2019 metais pravesta per 250 edukacijų. 2019 metais Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras pasipildė naujomis edukacijomis, degustacijomis… Į Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centrą (Pakiršinio dvarą) vyko moksleiviai, ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai, pedagogai, darbo kolektyvai susipažinti su Pakiršinio dvaru, tautodailininkų muziejumi ir sudalyvauti įvairiose edukacinėse programose. Edukacinių užsiėmimų dalyviai pas mus važiavo iš beveik visos Lietuvos miestų bei rajonų! O Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras kviečiamas mokyklų apkeliavo didelę dalį Lietuvos. Edukacijas vedėme: rusų, anglų, lenkų, latvių kalbomis. Edukacijose turėjome gimtąja danų, turkų, karaimų, tadžikų, uzbekų, arabų kalba kalbančių asmenų. Važiuojant per Lietuvą ir norint pasiekti mokyklą kurioje mūsų laukia mokiniai nekartą matėme kelio ženklą ,,Pasienio ruožas“ ar kitos valstybės sienos ženklus.

2020 metai bus dar darbingesni, nes 2020 metais Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro edukacinių programų paketas dar pasipildė. Tarp daugelio Lietuvos mokyklų kuriose jau buvome užsimezgė draugiškas ir laukiantis mūsų sugrįžti ryšys.

Tariu didelį ačiū, Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro kolektyvui- nepabūgusiam naujų išbandymų, gausaus edukacijų dalyvių skaičiaus, tolimų ir ankstyvų kelionių po visą Lietuvą, edukacijų iš kurių išeinant norėjosi verkti. 2019 metai Jus dar labiau užgrūdino ir pamatėte tai, ko tikrai nesitikėjote ir nebūtumėte patyrę.

Ačiū tariame visiems kurie mūsų laukė ir tikėjo 2019 metais, o mes savo ruožtu stengsimės Jūsų nenuvilti ir 2020 metais.

(Žemėlapyje žaliai pažymėtos vietos kuriose su edukacinėmis programomis lankėmės- 2019 metais.)