Kambaryje tylu, ramu. Šalia garuoja žalios arbatos puodelis. Rankos po dienos darbų dar nenori nurimti- nori kurti… Kviečiame ir jus su Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro būrelių vadove Evelina Buivydaitė megzti kitaip. Kilpa, kilpa, dar viena kilpa… Ritmingas tempas daro savo darbą: šio puikaus užsiėmimo metu žmogus tartum pasineria į transą. Rankos užimtos, galva laisva nuo nereikalingų minčių. Mezgimo pagalba galima įveikti ir depresiją, ir nerimą, dėl to sunkiais gyvenimo periodais šis hobis taps puikiu išsigelbėjimu nuo sukrėtimų.Sėkmės kūryboje!

Posted by Pakirsinys Dvaras on 2020 m. balandžio 16 d., ketvirtadienis
Mezgimas kitaip

Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras linki jaukių, šiltų, šeimyniškų, saugių Šv. Velykų. Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras tris metus rengė prieš Šv.Velykas Pakiršinio dvare parodą ,,Margučių parkas". Karantinas neleido šiais metais rengti tradicinės parodos- dalinamės prisiminimais iš praėjusių tris metus vykusių ,,Margučių parkų". Tikime, kad kitais metais vėl visi kartu marginsime margučius ir kartu sukursime ,,Margučių parką" Pakiršinio dvare.

Posted by Pakirsinys Dvaras on 2020 m. balandžio 10 d., penktadienis
Margučių parkas 2020 m.

Tikriausiai kiekvienam iš mūsų pasaulyje nėra daugiau nei vieno tokio kito žmogaus kaip mama. Tik jai galima atleisti viską, tik ant jos neįmanoma pykti, tik ji yra tas žmogus, be kurio mūsų čia ir nebūtų. Žinoma, galima pamiršti ir tėčių, bet mama visada išliks mama. Labai myliu savo mamą ir tikiuosi, kad ji tai žino. O jeigu ir žino, tai nereiškia, kad nebereikia jai to priminti. Štai kuo nuostabi yra ši pasaulinė mamos diena. Todėl artėjant šiai progai, nusprendėme, kad kiekvienas iš mūsų Pakiršinio dvaro lankytojų turėtų nuostabią galimybę originaliai pasveikinti savo mamytes, nes kad ir kokia smulkmena tai bebūtų (kaip tarkim atvirutė), bet ji skirta tik mamai, mano mamai ir tik su didele meile.Tad šiandiena norime pasidalinti Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro būrelių vadovės Evelinos Buivydaitės pamokėle kaip pasigaminti atviruką- karpinį. Sėkmės kūryboje.

Posted by Pakirsinys Dvaras on 2020 m. balandžio 20 d., pirmadienis
Atvirukas